O firmie

Jesteśmy profesjonalną firmą transportową. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w zakresie różnego rodzaju towarów. Klientom oferujemy usługi transportu krajowego oraz międzynarodowego. Główna baza logistyczna zlokalizowana jest w […].

Filozofia biznesowa oparta jest o następujące wartości: profesjonalizm, wysoka jakość, niezawodność, punktualność i bezpieczeństwo. Są one odzwierciedleniem mocnych stron naszej firmy i przejawiają się w sposobie realizacji powierzonych nam zleceń.

Wysoka jakość oraz profesjonalizm oznacza dla nas zaangażowanie ponadprzeciętnej ilości wysiłku, czasu i uwagi, aby efekty naszej pracy w najwyższym możliwym stopniu spełniały stawiane przed nami oczekiwania. Dla tego też stale inwestujemy w rozwój kompetencji naszych pracowników oraz w najlepszy sprzęt.

Wiedząc jak istotne dla naszych klientów są punktualność oraz bezpieczeństwo, staramy się jak najdokładniej określić termin dotarcia ładunku na miejsce docelowe, biorąc pod uwagę wszystkie możliwe trudności na drodze. Ponadto zainwestowaliśmy w nowoczesny sprzęt, umożliwiający stały kontakt z kierowcami. Transport oraz monitorowanie ładunku w oparciu o system nawigacji satelitarnej.

Nasze usługi oparte są na bazie nowoczesnego taboru, spełniającego wymogi norm technicznych i ekologicznych Unii Europejskiej, przy jednoczesnych konkurencyjnych cenach. Transport powierzonych nam towarów realizowany jest nowoczesnym sprzętem samochodowym, obsługiwanym przez doświadczonych kierowców.